Dulux to marka farb i powłok, które są dostępne w większości dużych sklepów ze sprzętem. Farba Dulux może być używana do nadania ścianom całkowitej metamorfozy lub po prostu odświeżenia istniejącego koloru. Istnieje wiele różnych odcieni i kolorów do wyboru, więc jeśli masz problem z podjęciem decyzji o jednym, oto kilka wskazówek:

  • Idź z klasykami, takimi jak biały lub kremowy. Te kolory nigdy nie wyjdą z mody i mogą ożywić każdy pokój w Twoim domu! Tylko upewnij się, że nie przesadzisz, pokrywając zbyt dużą przestrzeń tymi neutralnymi tonami; spróbuj użyć ich jako akcentów, a nie pokryć nimi całą ścianę (chyba że oczywiście tego właśnie chcesz).
  • Jeśli szukasz czegoś odważniejszego niż neutrale, ale nadal chcesz czegoś klasycznie wyglądającego, to rozważ użycie czerni! Czarny naprawdę wydobywa osobowość w każdym pomieszczeniu, a jednocześnie jest na tyle subtelny, że nie będzie miał zbyt dużego wpływu na cokolwiek innego, co dzieje się wokół niego. Ty możesz używać ten cień gdziekolwiek od akcentujących ścian przez cały twój dom!
Dodaj komentarz
Zobacz też inne artykuły