Teraz, gdy masz podstawy w dół, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak wybrać odpowiedni rodzaj farby dla swoich potrzeb.

Więc jaki rodzaj farby należy wybrać?

Skąd mam wiedzieć, jaki rodzaj metalu jest tam pod? Najlepszym sposobem jest wziąć magnes i uruchomić go na powierzchni. Jeśli trzyma, to jesteś dobry, aby przejść! Jeśli nie, to prawdopodobnie pod spodem znajduje się jakaś forma aluminium lub stali (pomyśl: części samochodowe). W tym przypadku, upewnij się, że używasz podkładu wykonanego specjalnie dla tych metali, aby nie uszkodzić ich podczas stosowania lub nawet gorzej – po wyschnięciu podczas nakładania ostatecznej warstwy (warstw) koloru. Można również użyć czegoś takiego jak Valspar® Fast Drying Metal Primer, który szybko schnie, tak że nie ma oparów wewnątrz podczas pracy z tym produktem na miejscu w domu lub biurze bez otwartego okna w pobliżu, tylko upewnij się, że nie za dużo dostaje się na powierzchnie drewniane, ponieważ może to być brudne później w dół linii!

To nie ma znaczenia, która marka / nazwa koloru wybrać z tej listy poniżej, ponieważ wszystkie są równie złe wybory bez względu na to, co marka może należeć zbyt!

Dodaj komentarz
Zobacz też inne artykuły

Najlepsze farby do malowania ścian

Malowanie ścian to niezwykle proste zadanie. Każdy może pomalować swój dom i…